Obrazek przedstawiający romby z ikonkami

Polityka prywatności i Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych projektu e-Transfery.org

Administrator

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Piotr Król, Inspektor działający w ramach grupy Królewskie i Kuszące w Gdyni przy ul. Wąskiej 10. Kontakt z nami dostępny jest również pod adresem e-mail: konto (malpa) e-transfery.org lub za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszczonego na stronie www.e-transfery.org

Twoje dane osobowe otrzymaliśmy od Ciebie podczas rejestracji konta, jak również w trakcie Twojej aktywności w naszym serwisie. Dane mogliśmy również pozyskać od Ciebie, poprzez Twoją wolę uczestniczenia w kampaniach marketingowych prowadzonych przez Administratora, uczestniczenia w turniejach i imprezach sportowych organizowanych w ramach projektu e-Transfery.org lub za pośrednictwem innej akcji w której dobrowolnie podałeś swoje dane osobowe.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne aby móc świadczyć poniżej wymienione usługi w ramach projektu e-Transfery.org:

- zakładanie i zarządzanie Twoim kontem oraz obsługa testów piłkarskich;
- kontakt z egzaminatorami i weryfikacja Twojej osoby na testach piłkarskich;
- obsługa reklamacji;
- obsługa zapytań i zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy);
- zarządzanie pośrednictwem transakcyjnym;
- celem zapewnienia najlepszej jakości obsługi klienta;

Przetwarzamy też Twoje dane osobowe w celach wskazanych poniżej, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora którym jest:

- monitorowanie Twojej aktywności na naszych testach piłkarskich;
- prowadzenie działań marketingowych, przesyłanie informacji o nowych usługach naszego projektu, informowanie Cię o nowościach w naszej ofercie;
- zapewnienie usług premium (np. dodatkowe treningi);
- windykacja należności; prowadzenie postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych;
- zapewnienie należytego przestrzegania przepisów prawa podatkowego oraz przepisów o rachunkowości;
- zapobieganie naruszeń praw autorskich (np. znak wodny zawierający Twoje dane);
- prowadzenie analiz statystycznych;
- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych, oraz zapewnienie rozliczalności (wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa);
- organizacja konkursów, akcji promocyjnych, budowanie programów lojalnościowych i partnerskich.

Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych, pozwoli nam na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu:

- założenia i utrzymywania Twojego konta w naszym serwisie;
- gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych; - organizacji akcji promocyjnych i konkursów;
- wysyłania do Ciebie informacji w postaci newslettera;
- możliwości reprezentowania Ciebie przed podmiotami zainteresowanymi Twoją osobą (np. kluby sportowe).

Udzieloną Administratorowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w tak łatwy sposób jak ją wyraziłeś, możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem dowolnych środków komunikacji. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora do czasu wycofania zgody.

Dlaczego potrzebujemy Twoich danych osobowych?

Wymagamy podania przez Ciebie danych osobowych, aby móc zawrzeć i wykonać umowę zawartą z Tobą, a tym samym umożliwić nam:

- bezpośredni kontakt z Tobą;
- informowanie Cię o przebiegu poszukiwań nowego klubu;
- informowanie Cię o terminach nadchodzących testów w Twoim regionie zamieszkania;
- informowanie Cię o dostępnych ofertach współpracy ze szkółkami piłkarskimi, klubami sportowymi, masażystami, fizjoterapeutami, dietetykami, firmami zajmującymi się organizacją kateringów dietetycznych i pośrednikami transakcyjnymi;
- informowanie Cię o promocyjnych pakietach;
- informowanie Cię o produktach, które mogą Cię zainteresować.

W tym celu będziemy potrzebować Twój adres e-mail. Dane kontaktowe nie zostają publikowane w jakimkolwiek miejscu na portalu e-Transfery.org i są one dostępne tylko dla Administratora danych osobowych oraz egzaminatorów, pośredników transakcyjnych i podmiotów, które będą z Tobą współpracować (po ówcześnie wyrażonej przez Ciebie zgodzie).

Twoje dane osobowe mogą być również przetwarzane w sposób zautomatyzowany (np. na stronie rankingu wewnętrznego zawodników). Publikacja tych danych została przez Ciebie zaakceptowana podczas procesu rejestracji konta i informacje zawarte w regulaminie potwierdzają ten zabieg. Niniejsza sytuacja nie będzie wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub innych działających w podobny sposób.

Niniejszym każda umowa o współpracy jest odrębnym elementem, który zostaje zawarty w ramach współpracy pomiędzy e-Transfery.org a zawodnikiem lub podmiotem współpracującym z nami a zawodnikiem. Zawodnicy bez podpisanej umowy o współpracy nie są zobowiązani do uiszczania opłat i mogą bezpłatnie korzystać z testów piłkarskich w ramach zapisanych zasad obowiązujących w wewnętrznym regulaminie współpracy w ramach projektu e-Transfery.org.

Twoje uprawnienia wobec Administratora w zakresie przetwarzanych danych?

Administrator gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj.

- prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych - jeżeli Twoje dane są niepoprawne lub niekompletne lub też nie są niezbędne Administratorowi albo wycofasz swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych;
- prawo ograniczenia ich przetwarzania, Twoich danych - na czas wyjaśnienia, korekty, wniesienia sprzeciwu - nie usuniemy Twoich danych, a jedynie ograniczymy ich przetwarzanie;
- prawo do ich przenoszenia np. podczas korzystania z aplikacji lub projektów podległych takich jak np. turniej piłkarski, testowy mecz;
- prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych;
- prawo wniesienia skargi do organu nadzoru w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Możesz w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych, wycofać zgodę na publikację i przetwarzanie Twoich danych na portalu (w tym profilowania) i zażądać usunięcia konta oraz danych personalnych z naszej bazy danych.

Udostępnienie Twoich danych osobowych

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i dokonamy należytej staranności aby dane kontaktowe, tj. numer telefonu, adres e-mail użytkownika portalu oraz inne dane wrażliwe pozostały tylko w bazach danych e-Transfery.org. Niniejszym zaświadczamy, że numery telefonów użytkowników projektu e-Transfery.org nie są przechowywane w elektronicznych bazach danych (znajdujących się na serwerze strony Internetowej) co gwarantuje bezpieczeństwo tych danych przed wyciekiem ich w niepowołane ręce.

Oświadczamy, że profilowane dane na stronie wewnętrznego rankingu piłkarskiego są podawane przez użytkowników dobrowolnie (podczas rejestracji konta) i są one niezbędne do założenia konta oraz dają możliwość nawiązania współpracy pomiędzy użytkownikiem a podmiotami współpracującymi z projektem piłkarskim e-Transfery.org.

Twoje dane mogą zostać udostępnione podmiotom płatniczym, podmiotom wspierającym usługi pocztowe, kurierskie, logistyczne, usługi konsultingowe, trenerom ze szkółek piłkarskich, pośrednikom transakcyjnym oraz łowcą talentów, skautom i innym podmiotom współpracującymi z nami, tylko za Twoim wcześniejszym przyzwoleniem o które Cię zapytamy jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe przechowujemy przez cały okres gdy Twoje konto widnieje na stronie projektu e-Transfery.org oraz przez cały okres trwania współpracy z naszym projektem.

Twoje dane osobowe są nam niezbędne dla właściwej jakości obsługi w celu:

1. Zawarcia umowy o współpracę - na czas jej trwania oraz po jej zakończeniu w celach:

- dochodzenia roszczeń związanych ze zrealizowaną umową;
- realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;
- zapobiegania nadużyciom lub przestępstwom;
- statystycznych i archiwizacyjnych;
- możliwości zaproponowania korzystniejszych warunków kolejnej współpracy.

2. Działania marketingowe - podczas okresu kiedy Twoje konto widnieje w naszym serwisie, udzieliłeś nam odrębnej zgody na przesyłanie informacji o zmianach, nowościach, promocjach i akcjach marketingowych działających w ramach projektu e-Transfery.org. Niniejsza zgoda wygasa po wniesieniu sprzeciwu, co wiąże się z koniecznością usunięcia Twojego konta z serwisu i Twoich danych osobowych z naszej bazy danych. Nie dotyczy to:

- artykułów publikowanych na łamach serwisu e-Transfery.org;
- wpisów (postów) publikowanych z Twoim wizerunkiem na portalach społecznościowych na które wyraziłeś zgodę (aby usunąć tego typu wpisy, konieczne jest wniesienie pisemnego lub elektronicznego sprzeciwu i dostarczenie go nam listownie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail wskazany na początku tego dokumentu).

3. Działania marketingowe i promocyjne (np. konkursy, akcje promocyjne), na czas trwania i rozliczenia takich akcji.

4. Działalność operacyjna - do czasu przedawnienia obowiązków nałożonych przez Rozporządzenie RODO oraz odpowiednie przepisy krajowe, celem wykazania rzetelności w przetwarzaniu danych osobowych.

Odwiedź nas na
Ikonka przekierowująca na Fanpage projektu znajdujący się na Facebooku Ikonka przekierowująca na konto projektu znajdujące się na Instagramie Ikonka przekierowująca na kanał projektu znajdującego się na YouTube
© 2015 - 2019 e-Transfery.org. Wszystkie prawa zastrzeżone.
REGULAMIN | Polityka Prywatności