Obrazek przedstawiający boisko

Informacje o projekcie piłkarskim e-Transfery.org

W Polsce powstaje coraz więcej szkółek piłkarskich, klubów sportowych z sekcjami piłki nożnej oraz duża ilość projektów piłkarskich, mających na celu wspieranie rozwoju polskiej piłki nożnej.

Projekt e-Transfery.org jest organizacją zajmującą się doszkalaniem, testowaniem umiejętności, pośrednictwem transakcyjnym oraz skautingiem piłkarskim. Posiadamy wewnętrzną giełdę piłkarską oraz szeroką giełdę trenerską. Współpracujemy z pośrednikami transferowymi, skautami oraz łowcami talentów.

Główną idea naszego projektu jest chęć rozwoju piłkarzy w Polsce. Chcemy być czynnikiem podwyższającym jakość szkolonych piłkarzy i kreatorem nowych gwiazd, które trafią na stadiony polskie, europejskie i światowe.

Kładziemy ogromny nacisk na indywidualne umiejętności zawodników organizując treningi indywidualne dla piłkarzy, dzięki czemu współpracujący z nami trenerzy są w stanie poświęcić ogromną ilość czasu piłkarzom z którymi współpracują, wyłapując to co według nich należy poprawić, podnosząc umiejętności indywidualne zawodnika i zwiększając szanse na osiągnięcie sukcesu w karierze piłkarskiej.

Odwiedź nas na
Ikonka przekierowująca na Fanpage projektu znajdujący się na Facebooku Ikonka przekierowująca na konto projektu znajdujące się na Instagramie Ikonka przekierowująca na kanał projektu znajdującego się na YouTube
© 2015 - 2019 e-Transfery.org. Wszystkie prawa zastrzeżone.
REGULAMIN | Polityka Prywatności